Archive for the ‘Uncategorized’ Category

Kuldigos pusmaratonis

Kuldigos pusmaratonis.

Kuldiga pamilau iškart. Buvau prieš dvi savaites pirmą kartą ir miestelis paliko labai šiltą įspudį. Buvo labai nesunku apsispręsti: bėgti pusmaratonį, ar pasilikti namie.

Rytas prasidėjo kiek keistai. Atsiduriau su sūnumi ligonineje. Angina, turėjome ryte išvažuoti į varžybas kartu su Jūrate, bet vienam teko pasilikti su Adomėliu.

Ekipažas pažįstamas: Donatas, kuris dar ir vairuoja, Andrius, Gintaras, Audrius ir AŠ. Gerai kad buvo vietos man mašinoje, nes likau tik su apranga ir pasu rankuose. Kelionė vyksta jau žinomu man maršrutu, sėdžių gale, tai dirbu papildomai kaip navigacija: už 200 metrų pasuk ten, paskui tiesiai…………..tad skamba logiškas Donato klausimas: kur ten? Lyja, bet nesmarkiai. Pokalbis tik apie begimą, sportą, maistą. Gintaras nori pagerinti laiką, mes kalbiname ji taip nedaryti. Žiūresime, kaip bus.

Rasti Kulgidą nebuvo sunku, bet rasti kur yra maniežas-mums neįmanoma užduotis. Statome mašiną kažkur, krentame į aprangą, einame į varžybų centrą. Ten reikia rasti Dainių, pas ji mūsų numeriai. Registracija sklandi, numeriai ant krūtinės, batai gerai užveržti-laukiame starto. Prasideda iškilmingos kalbos, kažkas kalba latviškai apie kažka, paskui ploju, kad negalvotų, kad aš nieko nesupratau, paskui pasako , kad dabar kalbės tikra bėgimo „žvaigždutė“ Jelena Prokopčiuk, čia jau pasidaro įdomiau, ir finalas……..Latvijos himnas. Nesakau, kad man nepatiko. Skambėjo labai patriotiškai.

Bėgti reikia 4 ratus po 5,3 km. Pirmas ratas lengvas ir labiau pažintinis. Reikia suprasti kokia tai trasa. Antras ratas toks pat, tik lengviau bėgti, sumažėjo vaikų ir paauglių, nes jiems reikia tik vieną ratą bėgti. Laikomes su Donatu kartu, Audrius pabėgo netoli, Gintaras kažkur tarp lyderių. 10 km prabėgu per 49,34 min. Po antro rato numetu greitį, bandau atgauti jėgas. Suprantu, kad visą pusmaratonį tokiu tempu neprabėgsiu, bet labai lėtinti tempą taip pat nenoriu. Bendras rezultatas 21 km buvo 1val 50 min ir 50 sek. Mano naujas rekordas, bet reikia parašyti, kad visi pasigerino savo laikus. Tai mums visiems labai sėkmingas pusmaratonis. „Green Team“ komanda buvo gausi šiame begimė. Pavyko nusifotografuoti su Latvijos bėgimo žvaigždutė Jelena, ir paklausti patarimo, kaip bėgti Vilniaus maratone. Patarimas buvo paprastas : svarbu pradžioje neužvaryti, o paskui jau iškentėti iki galo. Viskas paprasta ir logiška. Gavome košės su uogiene, latviškos gaivos, už kelis turėtus latus nusipirkome Tervetės alaus, dar radome kur nusiprausti, puiki bendra renginio organizacija ir puikus dušai visai naujame Kuldigos manieže.
Pakeliui namo aplankėme Saldus miestelio piceriją, iš kur nusiuntėmė sveikinimo žinutę Remaldai į Maskvą, kur pasibaigė Pasaulio čempionato maratono varžybos (Remalda buvo 30-ta, o mūsų lietuvaičių komanda užėmė aukšta komandinę 3-ią vietą). Buvo proga vėl nusipirkti alaus. Bandžiau dar pasiūlyti chebrai latviškų raugintų česnakų, keptų baklažanų, bet tik Audrius įvertino mano gurmaniškus produktus teigiamai. Liko man lauktuvės namo.

Nors atstumas ir nėra didelis iki Kuldigos, bet kelias prastas. Bėgome trumpiau, nei važiavome namo.
Kaip visada išvados:
-puikus oras tikrai pagerino mūsų rezultatus
-bendravimas su žvaigžde Jelena Prokopčiuk duoda savo (net ir komandos draugų pavydą)
-gautas dar vienas medalis atminčiai
-jau beveik noriu sudalyvauti kitąmet visose etapuose (o jų yra 7)
-reikia bėgti toliau, tiesiog nesustoti.

SAMSUNGSAMSUNGSAMSUNG

Apvalus jubiliejus

Andrius priminė, kad šiandien didelė klubo šventė.

Šiandien sukanka lygiai metai kai susirinkę Ararate nusprendėme suburti klubą ir pavadinti jį Green Team.

Per praėjusius metus sudalyvavome nemažame skaičiuje varžybų. Sukorėme nemažai kilometrų. Atradome naujų sporto rušių. Tikėkimės kiti metai bus dar įdomesni ir turiningesni.

Visus sveikinu su gimtadieniu.