Sezonas 2012. Pirmas etapas. Slidinėjimas

Šiemet vasario 16 laukiau ne tik dėl išeiginės dienos, bet ir todėl kad tai buvo sporto sezono 2012 pradžia. S-Sporto taurė paskelbė visą savo tvarkaraštį, pagal kuri ir vėl supranti, kad laisvų savaitgalių bus nedaug. Reiškia ir šiemet mažiau laiko teks skirti sodui, namams, manikiūrams – pedikiūrams, o dėmesį sutelkti į dviračio sutepimą, batų raištelių patikimumą, šalmo kietumą ir aišku raumenų tvirtumą.
Pirmas etapas, man, turbūt, sunkiausias – slidinėjimas. Dar ir Bubių (arba, dar turinti pavadinimą Granto trasa) trasa, tikrai nėra tai, kuo labiausiai nori nepatyręs sportininkas. Pusė trasos – į kalną, kitą pusė – žemyn. Ir taip reikia prasukti 3 ratus. Juokas…
Treniruotėms laiko nebuvo daug, šiemet gamta tikrai nenorėjo įsileisti žiemos į kiemą. Tad, po kokiu 5-6 treniruočių tenka stoti į startą, su startiniu numeriu 165. Nuotaika puiki, o kur dar fotografų dėmesys. Pirmas ratas sunkus, bet dar yra jėgų, nors jau mane lenkia lyderiai. Nieko, aš esu džentelmenas, be žodžių praleidžiu kiekvieną, kuris kol kas stipresnis už mane. Antras ratas sunkesnis, bet supranti jau savo kūną, atrandi tinkamą tempą, slydimo stilių. Sunkus antras kalnas, bet įveiktas. Jau antro rato pabaiga. Trečias ratas prasideda Antano žodžiais: liko tikrai nebedaug… Ačiū Antanui širdinga… Mintyse suprantu, kad trasa jau įveikta. Man asmeniškai buvo sunkus tas trečias ratas, į kalną jau lipau, o ne slydau, pradėjo trūkti  oro, jaučiau pulsas  labai dažnas, ir tik trečiame rate prisimenu, kad liko neįjungtas mano Polar laikrodis. Štai kur tas starto jaudulys. Tai Polar devizas „Listen to you body“ liko tik kaip prisiminimas ir kažkokia svetima reklama tarp medžių. Pakelta galva finišuoju ir jau kabinu sau nugalėtojo laurus. Pasirodo aš likau paskutinis iš visų startavusių mūsų grupėje. Iš prizų gavau tik Loretos arbatos, prisiminimui galėjau pasilikti tik vienkartinį indą. Nuotaika liko tokia pat kaip prieš startą, fotografų šalia nebuvo. Šlovė nusisuko nuo manęs.
Užteks tu žodžių čia, noriu parašyti reziume:
pirma: sunkus sportas, ir, aišku, reikia daugiau treniruočių…
antra: psichologinis aspektas…, nes jau startavau grupėje kam virš 40…
trečia: buvo noras aplenkti Liną, jis buvo mano rimčiausias konkurentas, bet jis aplenkė mane…

ir paskutinis geras aspektas: 2011 metais ta pati trasa buvo įveikta per 39 min, šiemet – per 29 min. Tai reiškia, kad  laikas pagerintas net 10 min, ir tai tik per metus. Valio…………………….

One Response to “Sezonas 2012. Pirmas etapas. Slidinėjimas”

Leave a Reply