Azimuto sezono pabaiga

Jau daug metų iš eilės OSK Sakas rengia orientavimosi sporto varžybas Azimutas. Varžybos vyksta kiekvienų metų balandžio,  gegužės ir rugsėjo mėnesių trečiadieniais Kurtuvėnų regioninio parko teritorijoje. Azimutas puiki vieta pradedančiajam orientacininkui (tokiam kaip aš :) ). Taigi čia ir prasidėjo mano naujo sporto karjera (orientacinis bėgte :) ). Tiesa prieš tai buvau bandžiusi orientacinį su dviračiu, bet ten viskas paprasčiau, visada takeliais ir visi punktai privažiuojami ant kelio stovi.  Pirmos pavasario treniruotės buvo keblokos, bet po to pradėjo gan neblogai sektis. Kalneliai, duobutės, nosys ir kiti žemėlapio reljefai  tapo nebe tokie svetimi. Pradedi matyti, kur verta sukilti į kalną, o kur geriau apibėgti kalną. Na žodžiu mokytis yra ko….  Galiausiai po visų sąžiningai prabėgtų azimutų  užėmiau savo grupėje garbingą I vietą.  Galiu pasakyti, kad įdomus sportas tas orientacinis, tikiuosi kitais metais prisijungs ir daugiau komandos narių :)

4 Responses to “Azimuto sezono pabaiga”

  • Prisijungs prisijungs :)

  • Na tik nereikia čia – visi punktai ant kelio stovi. Nestovi toli gražu. į kai kuriuos kalnus ilipti yra ką veikt, o apie įvažiavimą kalba jau neina.
    Bet šiaip smagus užsiėmimas bėgte ar su dviračiu.

  • Andrius:

    Labai smagu yra bėgte su dviračiu į kalną:))))))))))))))

  • Agne:

    Normaliose varzybose MTBO punktai stovi ant keliuku, azimutas nebuvo pritaikyta dviratininkams, nes ten vietomis tikrai reikejo palikti dvirati ir begti punkto ieskot, bet normaliose varzybose viskas privaziuojama, aisku jei kazkur nesuvaziuoji i koki kalna, pats kaltas kad pasirinkai toki kelia ir nematei koks kalno statumas zemelapyje, tada jau belieka „begti su dviraciu i kalna“ :)

Leave a Reply